Протипожежні рішення та комплекси

ЗНАЧНІ ПЕРЕВАГИ ПЛИТ ІЗ СУЛЬФАТУ КАЛЬЦІЮ

Для нас важливо, що те, що ми пропонуємо нашому клієнтові було не тільки якісно, але й безпечно. Особливо, коли мова йде про протипожежну підлогу, вікна, двері.
Комплексні протипожежні рішення: інсталяція фальшпідлоги із сульфату кальція Weiss та високоякісні двері, вікна та перегородки лідера на українському ринку протипожежного забезпечення компанії ЕСФАЄР.
 

weiss-doppelbodensysteme-gmbh.png

Плити із сульфату кальцію - це надійне рішення при виборі фальшпола. Плита армована органічними волокнами, що не містить азбесту або будь-яких токсичних матеріалів. Він поєднує в собі чудову механічну міцність з оптимальною звукоізоляцією і, отже, виробляє менше шуму. Високий ступінь вогнестійкості, біологічна безпека, високий рівень шумопоглинання та гарантована якість - основні показники плит із сульфату кальцію. 

Максимальна навантаження на фальшпідлогу із сульфату кальцію становить до 2500 кг/м2. Така підлога широко використовується в промислових, офісних, навчальних приміщеннях, серверних кімнатах, комп'ютерних залах та електро підстанціях.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/16
042e4f_68bafcaef0ef4836a0aad8fa673d8329.

1.

ВЕЛИКИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Екологічні матеріали та технології виробництва робить ці панелі дуже міцними та довговічними

2.

АКУСТИЧНЕ ПОГЛИНАННЯ. Висока щільність використовуваних матеріалів сприяє поглинанню звуків, підвищуючи комфорт робочого середовища. 

3.

ВИТРИМУЮТЬ ВИСОКЕ НАВАНТАЖЕННЯ. Міцність на вигин забезпечує оптимальну реакцію на навантаження при використанні. Витримують до 2500 кг/м2

4.

ВОЛОГОСТІЙКІ. Зберігають стабільність розмірів навіть в екстремальних умовах навколишнього середовища. Можуть бути встановлений в середовищах, що характеризуються високим рівнем відносної вологості і великими коливаннями по температурі.

5.

ШВИДКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ. Прості в зведенні системи гарантують швидку інсталяцію, із дотриманням усіх вимог площинності та ортогональності.

6.

ЛЕГКИЙ ДОСТУП для перевірки до труб, електрики та кабелів.

7.

МАЮТЬ ПОЖЕЖНИЙ ПРОТОКОЛ REI60, КЛАС НЕГОРЮЧОСТІ НГ.

Протипожежні двері з алюмінієвого протипожежного профілю виробництва ЕСФАЄР здатні стати надійним захистом від вогню, а завдяки тому, що вони нічим не відрізняються від звичайних алюмінієвих засклених дверей, в приміщенні буде створена атмосфера елегантності, легкості, сучасності та затишку. Протипожежні алюмінієві вікна призначені для додаткового захисту внутрішніх приміщень будівель від пожежі. Використовуючи протипожежні алюмінієві скляні перегородки, можна запобігти поширенню вогню в разі локального займання.

 

Додайте до цього важливість захисту вашої підлоги від пожежі через використання плит із сульфату кальцію WEISS  і ви отримаєте повний протипожежний комплекс. 

dveri
dveri

press to zoom
20161216_183223_1
20161216_183223_1

press to zoom
IMG_1687_1
IMG_1687_1

press to zoom
dveri
dveri

press to zoom
1/23